Oferta biznesowa

Catering biznesowy

Stworzymy wydarzenie dostosowane do Twoich potrzeb

Odkryj nasze usługi cateringu biznesowego i dodaj wyjątkowego smaku do swoich spotkań firmowych oraz wydarzeń korporacyjnych, zapewniając nie tylko doskonałe dania, lecz także profesjonalizm i elegancję, które sprawią, że Twoja firma zyska wspaniałą reputację.

Oferta dla firm

Usługi cateringowe dla biznesu

Idealne miejsce spotkań, szkoleń i konferencji to dla wielu firm Gdańsk. Catering i organizacja wydarzenia przez naszych specjalistów pozwala tworzyć zróżnicowane wydarzenia.

Konferencje i kongresy - BanGlob Catering

KONFERENCJE I KONGRESY

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w organizacji kongresów i konferencji, gdzie dbamy o perfekcyjne zaplanowanie każdego elementu, by stworzyć inspirujące i produktywne środowisko dla uczestników, umożliwiając wymianę wiedzy oraz nawiązanie cennych relacji w profesjonalnej i nowoczesnej oprawie.

Bankiety i cocktaile - BanGlob Catering

BANKIETY I COCKTAILE

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w organizacji bankietów i cocktaili, gdzie kreatywność kulinarna oraz wyjątkowa oprawa w połączeniu z profesjonalną obsługą tworzą niezapomniane doświadczenie kulinarne, idealne zarówno dla kameralnych spotkań, jak i imprez o większym charakterze.

CATERING I EVENTY FIRMOWE

Zapraszamy do skorzystania z naszego wszechstronnego doświadczenia w organizacji eventów firmowych, gdzie tworzymy unikalne i dopasowane do Państwa potrzeb wydarzenia, które nie tylko integrują zespół, ale także promują wartości i cele firmy, zapewniając niezapomniane chwile pełne inspiracji, rozwoju i efektywnej współpracy.

Imprezy sportowe - BanGlob Catering

IMPREZY SPORTOWE

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringu, gdzie nasza kreatywna kuchnia oraz staranne przygotowanie potraw sprawią, że każde wydarzenie sportowe nabierze smaku i aromatu, a nasza profesjonalna obsługa zagwarantuje, że goście będą delektować się wyjątkowym doznaniem kulinarnej podróży, dopasowanej do charakteru i stylu każdej okazji.

Pikniki i imprezy plenerowe - BanGlob Catering

PIKNIKI I IMPREZY PLENEROWE

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych na piknikach i imprezach plenerowych. Nasz zespół zapewni zróżnicowaną i odpowiednio zbilansowaną kuchnię, dopasowaną do potrzeb wszystkich osób, tworząc wyjątkowe doświadczenie kulinarne.

Chcesz zorganizować imprezę dla swojej firmy?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz odpowiemy na Twoje pytania.

Do kogo kierujemy naszą ofertę biznesową?

Nasza oferta biznesowa to więcej niż catering dla firm. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji różnorodnych imprez firmowych. Wspieramy klientów biznesowych w znalezieniu optymalnego obiektu, pomagamy w zaplanowaniu przebiegu wydarzenia, przejmujemy zadania w zakresie dekoracji i przystosowaniu przestrzeni, dostarczamy nietuzinkowe dania, dbając o najwyższą jakość posiłków. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa (zarówno z Gdańska i okolic, jak i te, które chcą w Gdańsku lub w jego pobliżu zorganizować spotkania biznesowe), instytucje, organizacje, jednostki naukowe, partnerów publicznych.

Red Bull - BanGlob Catering

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Nasz catering dla firm to kompleksowe usługi dla różnorodnych przedsięwzięć biznesowych. Obserwujemy potrzeby rynku i tworzymy ofertę, która pozwala przejąć zadania, by partner mógł zająć się kluczowymi sprawami.
  • Jako firma cateringowa z trzydziestoletnim doświadczeniem nawiązaliśmy silne więzi biznesowe z partnerami w Gdańsku i Gdyni. Dzięki temu możemy wspomóc w znalezieniu optymalnej przestrzeni do organizacji danego wydarzenia.
  • Nasz profesjonalizm potwierdzają nasze dotychczasowe realizacje. Możliwość udziału w wydarzeniach takich jak EURO 2012 czy Forum Gospodarki Morskiej to dla nas impuls do dalszego rozwoju.
  • W pełni dostosowujemy się do potrzeb klienta. Ustalamy idealne menu, wystrój, przebieg wydarzenia. Dostarczamy niezbędną zastawę, a w razie potrzeby także sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny.
  • Nasz catering dla firm tworzymy wysoce wykwalifikowany zespół menedżerski i gastronomiczny. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w miastach takich jak Wiedeń, Salzburg czy Barcelona. Tworzymy wykwintne potrawy i niezapomniane wrażenia.

Jak zacząć z nami współpracę

  1. Zapraszamy do kontaktu przez formularz, adres e-mail lub numer telefonu — dane te można znaleźć w zakładce „Kontakt”.

  2. Prosimy o informację co do charakteru wydarzenia, o dacie, liczbie gości i miejscu, jeśli jest znane.

  3. Zaczynamy od przesłania aktualnej oferty cateringu dla firm. Wspólnie wybieramy najkorzystniejszą opcję i tworzymy pakiet szyty na miarę.

  4. Podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji zadań.
Wspólna Kaczka - BanGlob Catering