OFERTA INDYWIDUALNA

PRZYJĘCIA WESELNE

Przyjęcie weselne

ZORGANIZUJ CEREMONIĘ ZAŚLUBIN NA NASZYM TARASIE!

Wiemy, że Młode Pary borykają się z problemem dostępnych terminów w Urzędach Stanu Cywilnego. Wychodzimy Wam na przeciw – z przyjemnością zorganizujemy wyjątkową ceremonię zaślubin na naszym tarasie, a następnie zaprosimy Gości na przyjęcie weselne w Sali Bankietowej Riwiera.

Stworzyliśmy dla Państwa już ponad 600 przyjęć weselnych na przestrzeni ostatnich lat. Kreujemy od A do Z jedno z Państwa najważniejszych osobistych wydarzeń w życiu. Zadbamy o każdy szczegół tworząc wyjątkową atmosferę przyjęcia opierając się na naszym doświadczeniu.

Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełne wsparcie, wsłuchają się uważanie w Państwa sugestie i życzenia, a także wskażą sprawdzonych partnerów (florysta, oprawa muzyczna, animatorka).

Dysponujemy Salą Bankietową RIWIERA w Gdyni z widokiem na morze przy bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadmorskiego.

Z przyjemnością stworzymy również przyjęcie weselne w dowolnie wskazanym przez Parę Młodą miejscu. BANGLOB to catering bez granic.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży, który odpowie na każde Państwa pytanie.

OFERTA NA ORGANIZACJĘ PRZYJĘĆ W 2020 ROKU – kliknij TUTAJ

MENU I

MENU II

MENU III

POPRAWINY

DODATKOWE ATRAKCJE

OFERTA INDYWIDUALNA – KOMUNIA CHRZCINY

KOMUNIA - CHRZCINY

Komunia-Chrzciny

Wyjątkowe wydarzenia w życiu młodego człowieka i jego rodziców wymagają wyjątkowej oprawy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę zorganizowania chrzcin oraz przyjęcia komunijnego. Z przyjemnością zorganizujemy również uroczystość w Państwa domu, ogrodzie czy innym wskazanym miejscu.

MENU

OFERTA INDYWIDUALNA – INNE PRZYJĘCIA

INNE PRZYJĘCIA

Uroczystości okolicznościowe

Wykreujemy dla Państwa wymarzoną uroczystość, która zapadnie w pamięci Państwa Gości na długo. Przyjęcia zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasz personel pomoże Państwu również zaplanować odpowiednie menu w ciężkich chwilach pożegnania bliskiej osoby.

PRZYJĘCIA

OBIAD PO POGRZEBIE

 

 

 

 

 

 

 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
Secured By miniOrange