OFERTA INDYWIDUALNA

PRZYJĘCIA WESELNE

Przyjęcie weselne

ZORGANIZUJ CEREMONIĘ ZAŚLUBIN NA NASZYM TARASIE!

Wiemy, że Młode Pary borykają się z problemem dostępnych terminów w Urzędach Stanu Cywilnego. Wychodzimy Wam na przeciw – z przyjemnością zorganizujemy wyjątkową ceremonię zaślubin na naszym tarasie, a następnie zaprosimy Gości na przyjęcie weselne w Sali Bankietowej Riwiera.

Stworzyliśmy dla Państwa już ponad 600 przyjęć weselnych na przestrzeni ostatnich lat. Kreujemy od A do Z jedno z Państwa najważniejszych osobistych wydarzeń w życiu. Zadbamy o każdy szczegół tworząc wyjątkową atmosferę przyjęcia opierając się na naszym doświadczeniu.

Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełne wsparcie, wsłuchają się uważanie w Państwa sugestie i życzenia, a także wskażą sprawdzonych partnerów (florysta, oprawa muzyczna, animatorka).

Zapraszamy do Sali Bankietowej Riwiera w Gdyni z widokiem na morze przy bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadmorskiego.

Z przyjemnością stworzymy również przyjęcie weselne w dowolnie wskazanym przez Parę Młodą miejscu. BANGLOB to catering bez granic.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży, który odpowie na każde Państwa pytanie.

OFERTA NA ORGANIZACJĘ PRZYJĘĆ W 2020 ROKU – kliknij TUTAJ

MENU I

MENU II

MENU III

POPRAWINY

DODATKOWE ATRAKCJE

OFERTA INDYWIDUALNA – KOMUNIA CHRZCINY

KOMUNIA - CHRZCINY

Komunia-Chrzciny

Wyjątkowe wydarzenia w życiu młodego człowieka i jego rodziców wymagają wyjątkowej oprawy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę zorganizowania chrzcin oraz przyjęcia komunijnego. Z przyjemnością zorganizujemy również uroczystość w Państwa domu, ogrodzie czy innym wskazanym miejscu.

MENU

OFERTA INDYWIDUALNA – INNE PRZYJĘCIA

INNE PRZYJĘCIA

Uroczystości okolicznościowe

Wykreujemy dla Państwa wymarzoną uroczystość, która zapadnie w pamięci Państwa Gości na długo. Przyjęcia zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasz personel pomoże Państwu również zaplanować odpowiednie menu na podjęcie gości po pogrzebie.

PRZYJĘCIA

OBIAD PO POGRZEBIE

 

 

 

 

 

 

 

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
Secured By miniOrange