Sala na przyjęcie Gdynia – sala na urodziny

Sala na przyjęcie Gdynia – sala na urodziny

Poszukujesz eleganckiej, przestronnej i doskonale zaaranżowanej sali na urodziny? Gdynia to miasto, w którym możesz skorzystać aż z 3 naszych lokali o wyborowym i niepowtarzalnym klimacie. Korzystając z naszej oferty cateringowej, zorganizujesz przyjęcie, które na długo zapadnie w pamięć Twoim gościom.

Sala na przyjęcie, Gdynia – uroczystość z klasą

Udane przyjęcia okolicznościowe organizujemy już od wielu lat, zawsze dopinając wszystko na ostatni guzik. Nasz zespół dba o piękny wystrój sali utrzymany w eleganckiej estetyce, którą dopełniają wysokiej jakości zastawa oraz wyszukane, doskonale skomponowane dania, które zachwycą każde podniebienie.

Do Twojego wyboru pozostawiamy aż 3 lokalizacje – każda sala na przyjęcie (Gdynia) ma swój własny, niepowtarzalny klimat, który doda imprezie uroku i pięknej oprawy.

Banglob Marina Totuart – wyjątkowa sala na urodziny (Gdynia)

Ta niezwykła sala na przyjęcie (Gdynia) mieści się w dogodnej lokalizacji, oferując ogromną mobilność oraz mnogość rozwiązań aranżacyjnych. Dajemy Ci możliwość wyboru ustawienia stołów, okrągłych bądź prostokątnych, baru oraz bufetów tak, abyś Ty oraz Twoi goście mogli się czuć w pełni komfortowo.

Bardzo dużą zaletą tej nowoczesnej przestrzeni jest możliwość zorganizowania koncertów na żywo wykonywanych przez Artystów Teatru Muzycznego w Gdyni. Wysokiej jakości system nagłośnieniowy sprawia, że muzyka robi jeszcze większe wrażenie.

Food & Chillout na terenie przystani – sala na przyjęcie (Gdynia)

W sezonie letnim zapraszamy do skorzystania z sali na urodziny (Gdynia) mieszczącej się na jachcie. Taka lokalizacja wiąże się z zapierającymi dech widokami oraz relaksującym szumem morza, co z pewnością uświetni każdą uroczystość. Przestrzeń urządzona jest w sposób łączący klasyczną elegancję z nowoczesnością, podkreślając morski klimat.

Gwarantujemy, że obsługa tej sali na przyjęcie (Gdynia) zawsze staje na wysokości zadania, pozwalając na swobodną zabawę w wyjątkowej atmosferze.

Nietuzinkowa sala na urodziny (Gdynia) w Teatrze Muzycznym

W znajdującym się nad samym morzem Teatrze Muzycznym przygotujemy dla Ciebie niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju przyjęcie. Do wyjątkowych zalet sali należą między innymi doskonała akustyka oraz scenograficzne oświetlenie sali, które tworzy oryginalny, intrygujący klimat. Przestrzeń jest komfortowa, a na Twoich gości będą czekać dedykowane – szatnia, łazienki oraz patio.

W BanGlob znajdziesz salę na urodziny (Gdynia) Twoich marzeń! Zapraszamy do kontaktu!