O firmie

O FIRMIE

Jesteśmy  liderem na rynku usług cateringowych w województwie pomorskim. Od 25 lat obsługujemy wydarzenia eventowe, rozpoczynając od wyjątkowych spotkań rodzinnych, a kończąc na realizacjach dla kilku tysięcy osób. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje organizację eventów czy cateringu konferencyjnego na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kulinarną podróż przygotowaną przez profesjonalistów. Oferta BanGlob-u skomponowana jest z najwyższej jakości składników, przygotowana przez mistrzów – Szefów Kuchni wraz z perfekcyjnie przygotowaną oprawą każdej uroczystości.

Nasz ZESPÓŁ pomoże Państwu zrealizować każdy pomysł i wybrać miejsce odpowiednie do charakteru uroczystości. Przygotujemy menu zgodnie z Państwa oczekiwaniami i zaaranżujemy miejsce wydarzenia.

Dysponujemy także stałymi lokalizacjami oraz zapewniamy profesjonalny catering w wielu znanych i prestiżowych miejscach w Gdańsku i w Gdyni. Współpracujemy z: Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Polską Filharmonią Bałtycką im. Fryderyka Chopina, Dworem Artusa, Centralnym Muzeum Morskim, Centrum Stocznia Gdańska, Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym, Klubem Marynarki Wojennej – Riwiera oraz Areną Gdynia.

Zapraszamy do  zapoznania się z NASZĄ OFERTĄ.

Nasze najważniejsze realizacje:

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.
Secured By miniOrange