O firmie

O FIRMIE

Jesteśmy  liderem na rynku usług cateringowych w województwie pomorskim. Od 25 lat obsługujemy wydarzenia eventowe, rozpoczynając od wyjątkowych spotkań rodzinnych, a kończąc na realizacjach dla kilku tysięcy osób. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje organizację eventów czy cateringu konferencyjnego na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kulinarną podróż przygotowaną przez profesjonalistów. Oferta BanGlob-u skomponowana jest z najwyższej jakości składników, przygotowana przez mistrzów – Szefów Kuchni wraz z perfekcyjnie przygotowaną oprawą każdej uroczystości.

Nasz zespół pomoże Wam zrealizować każdy pomysł i wybrać miejsce odpowiednie do charakteru uroczystości. Przygotujemy menu zgodnie z Państwa oczekiwaniami i zaaranżujemy miejsce wydarzenia.

Wasze niezapomniane wydarzenia przygotujemy w nowoczesnym lokalu eventowym „Business Class Marina” na terenie przystani Marina Yacht Park w Gdyni w bliskim sąsiedztwie Sea Towers. Sprawdź już teraz, co możemy dla Ciebie zrobić – TUTAJ. 

Zapewniamy profesjonalny catering w wielu znanych i prestiżowych miejscach w Gdańsku i w Gdyni. Współpracujemy z: Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej, Polską Filharmonią Bałtycką im. Fryderyka Chopina, Dworem Artusa, Centralnym Muzeum Morskim, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym oraz Gdynią Arena.

Nasze najważniejsze realizacje: