Catering na urodziny w Gdyni

Catering na urodziny w Gdyni

Decydując się na urządzenie przyjęcia urodzinowego dla siebie czy dziecka, musisz liczyć się z dużą ilością przygotowań. Szczególnie jeśli zaproszona jest większa ilość gości. Polecamy, aby przygotowanie posiłków i wypieków powierzyć w nasze ręce i poświęcić ten czas na wybór ulubionej muzyki i dopracowanie kreacji. Od 25 lat zajmujemy się organizowaniem przyjęć zarówno dla osób prywatnych, jak i dla dużych firm. Udało nam się nakarmić 5000 osób podczas jednego wieczoru, możesz więc być spokojny, nikt nie wyjdzie z Twojego przyjęcia głodny.

Co wchodzi w skład cateringu na urodziny – Gdynia?

To z ilu elementów będzie składać się nasza usługa catering na urodziny, świadczona na terenie Gdyni, zależy tylko od Twoich potrzeb. Możemy pomóc w kilku aspektach, które finalnie składają się na zapewnienie całościowej obsługi związanej z jedzeniem i napojami. Na swoje spotkanie z rodziną i przyjaciółmi, w Twoim wielkim dniu możesz wybrać poszczególne elementy, bądź wszystko z poniższych usług.

Catering na urodziny gdynia – dania ciepłe i zimne

Proponujemy trzy podstawowe zestawy, zawierające od trzech do sześciu dań, przygotowywane są dla 5 osób. Menu opiera się na odświeżonej klasyce, są to głównie dania mięsne oraz ryby. Jeśli Twoje preferencje są inne, jesteśmy otwarci na skomponowanie spersonalizowanego menu, w którego skład mogą wejść ciepłe i zimne potrawy. Catering na urodziny w Gdyni oszczędzi Ci też wycieczek, w celu zakupu pasujących trunków. Możemy zająć się zakupem napojów, w tym alkoholowych i dostarczyć je razem z resztą asortymentu.

catering na urodziny gdynia – Domowe ciasta z dostawą pod drzwi

Urodziny bez słodyczy? Nie ma mowy. Przygotowaliśmy różne rodzaje domowych ciast, prezentowane w ciekawych odsłonach. Dajemy Ci możliwość zakupienia pełnej blaszki wybranego ciasta. Możesz mieć pewność, że dla nikogo nie zabraknie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić, jaki smak by Ci najbardziej odpowiadał. Jeśli nie możesz się zdecydować co wybrać, nasz doradca zaproponuje pasujące rozwiązanie.

Wypożyczenie zastawy na przyjęcie urodzinowe

Jedzenie musi być ładnie podane, coś o tym wiemy. Zdajemy też sobie sprawę, że nie musisz posiadać w domu pełnej zastawy, szkła do każdego rodzaju wina, pater i obrusów. Wszystko to możesz od nas wypożyczyć na dzień imprezy. Możemy również przygotować kompozycje kwiatowe. Całość przywieziemy pod drzwi i odbierzemy w dogodnym dla Ciebie terminie, najszybciej kolejnego dnia.

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, który warto w całości poświęcić na świętowanie i zabawę z bliskimi. Specjalizujemy się w tym, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Skontaktuj się w celu omówienia oferty.