Catering na urodziny w Gdańsku

Catering na urodziny w Gdańsku

Przez 25 lat działalności udało nam się sprawić, że niejedno Sto lat wybrzmiało przy suto zastawionym stole. Organizacja przyjęcia urodzinowego wymaga dużego nakładu pracy. Jesteśmy znani z tego, że pomagamy solenizantowi, bądź osobie, która organizuje dla jubilata uroczystość i zajmujemy się w kompleksowo organizacją niezapomnianych wrażeń smakowych. Jeśli mieszkasz na terenie Gdańska w kilka minut możesz zapewnić sobie pyszny catering urodzinowy.

Jak zamówić catering na urodziny w Gdańsku?

W ofercie indywidualnej  proponujemy trzy zestawy w różnym zakresie cenowym. Poczynając od pierwszego, w każdym kolejnym znajduje się odpowiednio więcej potraw, przygotowanych z najlepszej jakości składników. Opierają się one głównie na rybach oraz klasycznych potrawach mięsnych na ciepło. Jeśli masz swoje preferencje żywieniowe, pomożemy skomponować indywidualne menu. Każdy z zestawów przygotowywany jest dla 5 osób, jeśli planujesz większą ilość osób, możemy przygotować wielokrotność tej liczby. Drugim krokiem jest ustalenie, czy mamy zająć się dopasowaniem i zakupem napojów, w tym alkoholu, pasującego do wybranych potraw.

Czy mogę liczyć na pomoc przy podaniu potraw?

W skład usługi cateringu na urodziny, na terenie Gdańska wchodzi udostępnienie, wraz z dowozem i odbiorem potrzebnych naczyń, ale też szkła, obrusów, pater czy kompozycji kwiatowych. Dzięki temu dania są podane profesjonalnie i cieszą oko jeszcze przed skosztowaniem. Później cieszą już nie tylko oczy, ale przede wszystkim podniebienie. Jeśli zdecydujesz się na rozszerzenie usługi o elementy wyposażenia, pamiętaj, aby skontaktować się z nami w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy otwarci i nastawieni na pomoc w doborze odpowiedniej oferty.

Catering na urodziny Gdańsk – obejmuje także desery

Aby jeszcze bardziej osłodzić Ci urodziny, proponujemy pyszne domowe ciasta. Nietuzinkowe połączenia klasyki wypieków z wybranymi owocami i innymi dodatkami pozwoli otworzyć się na niesamowite doznania smakowe. Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden rodzaj, zadzwoń do nas, a doradzimy, jakie ciasto byłoby dobrym zwieńczeniem kompozycji menu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej.

A co po imprezie? Możesz umówić się z nami, że odbierzemy wypożyczony sprzęt i blaszki po ciastach zaraz kolejnego dnia, bądź w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Dostawa i odbiór spod drzwi gwarantuje Ci pełen komfort i daje czas na przygotowanie się przed i odpoczynek po przyjęciu gości.