Catering dla firm Gdańsk

Catering dla firm Gdańsk

Nic tak nie łączy i nie wpływa pozytywnie na relacje zespołu jak wspólne posiłki. Nie muszą się one ograniczać tylko do imprez świątecznych, ale mogą stać się elementem funkcjonowania grupy pracowników znacznie częściej. BanGlob Catering  zajmuje się zarówno obsługą bardzo dużych konferencji i eventów, jak i dbaniem o to, by każdy pojedynczy pracownik przebywający w swoim Home Office dostał pod drzwi swój lunch. Catering dla firm (Gdańsk) zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą.

Jakie rodzaje cateringu dla firm oferujemy w Gdańsku?

Główną cechą podziału oferty jest sposób podawania dań. Możemy dostarczyć przygotowane posiłki w pudełkach, ale też zagwarantować serwowanie posiłków z pełną obsługą kelnerską. W zależności od okazji możesz dobrać taki typ cateringu dla firm w Gdańsku, jaki aktualnie najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na modyfikacje i ustalenia dogodnego menu. Możemy przygotować zarówno zestaw klasyczny, jak również dania wegańskie, wegetariańskie czy z wyłączeniem składników, jak: potrawy dla osób z nietolerancją laktozy i glutenu.

Wspólne posiłki w pracy, również pracy on-line – catering dla firm Gdańsk

To, że zespół pracuje zdalnie, nie oznacza, że nie może pozwolić sobie na wspólne posiłki. Przerwa na kawę i croissanta połączona z wideokonferencją, pozwoli na utrzymanie poczucia przynależności do zespołu, ale też jest po prostu przyjemna. Oferujemy przygotowanie zróżnicowanych kanapek czy zestawów lunchowych na takie okazje. Boxy dostarczymy pod drzwi Twojego pracownika, na specjalne życzenie użyjemy biodegradowalnych opakowań. Nasz catering dla firm w Gdańsku gwarantuje potrawy najwyższej jakości dostępne na każdą kieszeń – przekonaj się sam!

catering dla firm Gdańsk – Obsługa cateringowa spotkań firmowych

Jedzenie jest ważnym elementem towarzyszącym spotkaniom. Dotyczy to zarówno sfery życia prywatnego, jak i biznesowych eventów. Niezależnie czy organizujesz spotkanie zarządu, czy dużą konferencję, na takie okazje możemy zapewnić catering, z pełną obsługą kelnerską. Jeśli nie posiadasz własnego wyposażenia na tego typu okazje, nie ma się czym martwić, my posiadamy wszystko, co jest konieczne do tego by podać posiłek. Udostępniamy zastawę stołową, włącznie z dedykowanymi do typu potraw talerzami i paterami, obrusy, szkło dopasowane do rodzaju podawanego alkoholu. Stawiamy na to, by nasz catering dla firm w Gdańsku, był jak najbardziej kompleksowy i po etapie ustaleń, osoba odpowiedzialna za organizację nie musiała się już angażować w przygotowywanie tej sfery.

Integracja na świeżym powietrzu

Jeśli tylko pogoda pozwala, proponujemy zorganizowanie pikniku dla Twoich pracowników i ich rodzin. Wyznacz dogodne miejsce, a my zajmiemy się przygotowaniem odpowiednich posiłków i słodyczy. Możemy również zająć się zakupem napoi i dostarczeniem niezbędnych naczyń na czas trwania wydarzenia. Nasz catering dla firm w Gdańsku podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, oraz serdecznie zaprasza do współpracy!